4. ročník

Předcházející ročníky » 4. ročník

ITINERÁŘ

Motoorienťák Ostrava 2016
 
Vaše poznatky piště do karty ihned po Vašem zjištění. Závod je vyhlášen na necelých 27 rakouských mil. Máte na to beztrestný celkový limit 7 hodin 30 minut. Za větší odchylky v km jsou trestné body, tak se raději nevracejte. Krom celkového limitu a limitu na doručení balíčku se nejede na čas. Jezděte slušně dle pravidel silničního provozu a OPATRNĚ. Mapa 1:200 000 nutná, 1:20 000 lepší. Polsko a Slovensko se doptáte. Pokud se ztratíte, cokoliv se přihodí, nebo Vás to nebude bavit a pojedete domů – volejte HELP line. Díky
 
Do karty zapiš počet svých kilometrů na startu.
 
1, Přes Husí 46211 – 9 a 8 do 1 km vzdálenosti a dále po hlavní. Po cca 8-9 km doleva u specifické křižovatky o třech značkách pod sebou na vedlejší a dále pořád po hlavní až do městečka, které se jmenuje po tom, co má svátek 15. Června a jeho jméno je odvozeno od „živoucího“ či „veselého“ stejně jako toto městečko. Zde vytas svou první kresbu a ukaž jí někomu z místních. V cíli uvítáme společné foto. Oni ti jistě rádi poradí, kde najdeš sochu z tohoto obrázku a ty si napiš, komu kdy a od kdy.
 
2, dále pokračuj po 442 – Budišovské směr Svatoňovice. Zde na zastávce pod oranžovou 41 a tmavě modrou 46 najdeš další průjezdní body. Co je ve 26 v zařízení naproti OU v bodě 8 zakázáno?
 
3, křižuj 46 a nejbližší cestou do L.N.M. s balíčkem k úkolu od adresáta.
 
4, pokračuj do měst zubatých žab se svou druhou kresbou a doptej se na tuto kašnu. Pokud se Ti to povede, odhadni její průměr.
 
5, s dalším balíčkem na adresu na Pohodu k dalšímu fyzicky náročnému úkolu.
 
6, s posledním balíčkem na adresu a můžeš si vybrat. Jeskyně, zámek a nebo nic. Pokud prohlídka jeskyně, nestihneš prohlídku zámku a naopak. Záleží na Tobě.
 
7, kolik schodů napočítáš z náměstí až k pokladně k zámku Jánský vrch po značené cestě? Ne parkem.
 
8, po 457 do městečka Vidnava. Kolik druhů dlažby je na náměstí?
 
9, po 457 až do čárka čárka tečka tečka, tečka čárka tečka, čárka tečka čárka čárka. Na benzinku. Zde máš u na dveřích zeleně napsáno místo cíle. Už jen max 17 km. Zde tě čeká zahození motoru a hotovo.
 
Terezín – maximální hmotnost na jednu nápravu
 
Komu děkují Mikulovičtí za vítězství 2015 – 2016 a v čem
 
Dopiš kilometry a odevzdej kartičku.
 


 

Děkujeme našim sponzorům za podporu